MYDEXPAY AKADEMİ
ÖDÜL COIN PROGRAMI

Mydexpay projesi, belirli bir dönem için projeyi tanıtıp yeni insanların projeye katılmasına vesile olan kişilere sadece bir defa farklı oranlarda ödül coin dağıtmaktadır. Ödül coin kazanma koşulları aşağıdaki gibidir.

 • 1
  Coin üretim sürecine dahil olarak, 10 bin – 100 bin arası üretimde coin bulunduran aktivistlere, yeni üretim sürecine dahil ettikleri her aktivist için bir seferlik %10 oranında ödül coin kazanma şansı veriliyor.
 • 2
  Coin üretim sürecine dahil olarak 100 bin – 500 bin arası üretimde coin bulunduran aktivistlere yeni üretim sürecine dahil ettikleri herkes için bir seferlik %15 oranında ödül coin kazanma şansı veriliyor.
 • 3
  Coin üretim sürecine dahil olarak 500 bin – 1 milyon arası üretimde coin bulunduran aktivistlere yeni üretim sürecine dahil ettikleri herkes için bir seferlik %20 oranında ödül coin kazanma şansı veriliyor.
 • 4
  Coin üretim sürecine dahil olarak 1 milyon ve üzeri üretimde coin bulunduran aktivistlere yeni üretim sürecine dahil ettikleri herkes için bir seferlik %25 oranında ödül coin kazanma şansı veriliyor.